Bezpieczeństwo i wygoda

slogan image 4Posiadamy duże, nowoczesne i atrakcyjne sale, urządzone zgodnie z potrzebami dzieci w różnym wieku. Każda z sal posiada własną toaletę, do której dzieci mają nieograniczony dostęp. 

Zdrowie na talerzu

slogan image 5Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są pyszne, domowe posiłki odpowiednio zbilansowane oraz uwzględniające potrzeby dietetyczne dzieci. 

Nauka przez zabawę

slogan image 1Stale rozszerzamy i bogacimy repertuar form i metod pracy z dziećmi dbajac o to aby przede wszystkim ucząc się dobrze się bawiły. 

Znalezione obrazy dla zapytania nowy rok przedszkolny

1 września  2021 roku (środa) serdecznie zapraszamy do Przedszkola Miejskiego nr 15 w Świdnicy wszystkich naszych przedszkolaków.

Zajęcia zaczynamy zgodnie z Ramowym rozkładem dnia.

 

Pierwszego dnia dzieci powinny przynieść do przedszkola obuwie zmienne i zapasowe ubranka.

Zgodnie z obowiązującymi procedurami związanymi z pandemią Covid-19, do przedszkola (do szatni) mogą wejść wyłącznie rodzice dzieci nowych w związku z ich adaptacją do przedszkola, z zachowaniem zasady jedno dziecko - jeden rodzic (opiekun). Prosimy o przestrzeganie zasad dystansu społecznego oraz założenie maseczki. Pozostałe dzieci będą przyprowadzane i odbierane na dotychczasowych zasadach. 

 

Pozostałe informacje będą przekazywane Rodzicom osobiście, przez nauczycieli lub na stronie internetowej przedszkola w zakładce każdej grupy.

Przypominamy, że przedszkole jest czynne od godz. 6.15 do godz. 16.15.

Witaj przedszkole!


Popatrz na niebo - słonko świeci,

 do ,,Piętnastki" idą dzieci.

Powitania nadszedł czas,

miło znowu widzieć Was.

 

Serdecznie witamy wszystkich naszych przedszkolaków po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na buziach wracacie w nasze przedszkolne progi.

Szczególnie ciepło witamy dzieci, które po raz pierwszy  przyszły do naszego przedszkola. Wierzymy, że wspólnie z ,,Maluszkami" dzielnie pokonamy obawy i trudności towarzyszące pierwszym dniom pobytu w przedszkolu.

Wszystkim życzymy wiele radosnych chwil, wspaniałych zabaw i ciekawych zajęć.

Drogi przedszkolaku, baw się, ucz i rośnij w naszym przedszkolu!

Drodzy rodzice!

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym.

Mamy nadzieję, iż Wasze pociechy odkryją nowe zainteresowania, poznają nowych przyjaciół, zdobędą nowe umiejętności, usamodzielnią się a każdy dzień spędzony w naszym przedszkolu będzie dla nich wyjątkowy. 

Życzymy, by Wasze dzieci codziennie zaskakiwały was swoimi nowymi osiągnięciami i sukcesami.