Bezpieczeństwo i wygoda

slogan image 4Posiadamy duże, nowoczesne i atrakcyjne sale, urządzone zgodnie z potrzebami dzieci w różnym wieku. Każda z sal posiada własną toaletę, do której dzieci mają nieograniczony dostęp. 

Zdrowie na talerzu

slogan image 5Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są pyszne, domowe posiłki odpowiednio zbilansowane oraz uwzględniające potrzeby dietetyczne dzieci. 

Nauka przez zabawę

slogan image 1Stale rozszerzamy i bogacimy repertuar form i metod pracy z dziećmi dbajac o to aby przede wszystkim ucząc się dobrze się bawiły. 

1.Zabawy z globusem - dziecko rozpoznaje i nazywa na globusie kontynenty i państwa przy pomocy rodzica. Określa, gdzie już kiedyś było, gdzie spędzi najbliższe wakacje lub gdzie chciałoby pojechać. 

2.,,Strój kąpielowy" - zabawa plastyczna: dziecko koloruje  ubiór, a następnie ozdabia strój kąpielowy (dziewczynki) lub szorty (chłopcy) elementami dekoracyjnymi dostępnymi w domu np.: wyciętymi z gazet, kolorowych czasopism, papierów do pakowanie prezentów itp.

3. Zabawa matematyczna ,,Umiem liczyć" -  dziecko rzuca kostką do gry, liczy i określa liczbę wyrzuconych oczek i układa przed sobą tyle samo patyczków (klocków, guziczków, cukierków) ile ma oczek na kostce.