Bezpieczeństwo i wygoda

slogan image 4Posiadamy duże, nowoczesne i atrakcyjne sale, urządzone zgodnie z potrzebami dzieci w różnym wieku. Każda z sal posiada własną toaletę, do której dzieci mają nieograniczony dostęp. 

Zdrowie na talerzu

slogan image 5Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są pyszne, domowe posiłki odpowiednio zbilansowane oraz uwzględniające potrzeby dietetyczne dzieci. 

Nauka przez zabawę

slogan image 1Stale rozszerzamy i bogacimy repertuar form i metod pracy z dziećmi dbajac o to aby przede wszystkim ucząc się dobrze się bawiły. 

 

Witamy! 

Nasze plany przygotowań świątecznych trochę się pokrzyżowały ale to nic... zabieramy się do pracy tutaj! 

Kurczaczki nie mogą doczekać sie już nadchodzących świąt, z tej radości biegają jak szalone. Pomóż Mamie Kurce zaprowadzić wśród dzieci trochę porządku. Otocz pętlą (zagródką) po tyle kurczaczków ile wskazują oczka na kostce. 

Otocz pętlą po dwa kurczaczki

Otocz pętlą po pięć kurczaczków

Udało się? Ale niektóre kurczaczki nadal rozrabiają. Pogubiły swoje skorupki. Połącz kurczaczki z odpowiednimi skorupkami. Możesz je pokolorowac, w taki sposób , żeby dwa kawałki tej samej skorupki były w tym samym kolorze. 

Połącz skorupki

A teraz zapraszam do Waszej ulubionej piosenki z repertuaru świątecznego... może nauczycie jej Waszych rodziców i rodzeństwo? 

Śmigus - dyngus

Śmigus - dyngus tekst piosenki

Możecie też narysować obrazek o tym o czym jest ta piosenka. 

 

Drodzy rodzice kolejne zadanie będzie wymagało pewnych przygotowań z Waszej strony ale naprawdę warto!

Bardzo proszę wydrukujcie swoim dzieciom wizytówkę, czyli karteczke z imieniem dziecka napisanym najlepiej czcionką Times New Roman rozmiar 180. Mamy takie wizytówki w przedszkolu ale niestety nie zdążyłysmy dać ich dzieciom do domu. Wizytówki będziemy wykorzystywać często. Warto założyć sobie w domu teczkę na zabawy z literkami. Poniżej przykładowa wizytówka (można zaznaczyć tam moje imię i zamiast tego wpisać imię dziecka - wtedy rozmiar i czcionka będzie sie zgadzała). Drukujemy jak na wzorze - dwa razy to samo imię. Możecie też wydrukować od razu wizytówki z imionami wszystkich domowników - przydadzą się niebawem. ;)

Przykładowa wizytówka - proszę pamiętać że to ma być imię dziecka, nie moje! 

Jeżeli macie już taka wizytówkę wydrukujcie wyrazy znajdujące sie poniżej - specjalnie się powtarzają- będziemy potrzebowali po dwa.

Wyrazy do wydrukowania 

Tak przygotowani czekajcie na jutrzejsze zadania.. ;)