Bezpieczeństwo i wygoda

slogan image 4Posiadamy duże, nowoczesne i atrakcyjne sale, urządzone zgodnie z potrzebami dzieci w różnym wieku. Każda z sal posiada własną toaletę, do której dzieci mają nieograniczony dostęp. 

Zdrowie na talerzu

slogan image 5Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są pyszne, domowe posiłki odpowiednio zbilansowane oraz uwzględniające potrzeby dietetyczne dzieci. 

Nauka przez zabawę

slogan image 1Stale rozszerzamy i bogacimy repertuar form i metod pracy z dziećmi dbajac o to aby przede wszystkim ucząc się dobrze się bawiły. 

Witajcie,

na początek rozgrzewka Aktywna zabawa z Pipi, super, troszkę się poruszaliście, a ząbki umyte?

Dzisiaj poznamy literę J,j - jak piszemy J? J - jak JAGODY, ile sylab ma wyraz jagody? na jaką głoskę zaczyna się wyraz jagody? Poszukaj w pokoju lub kuchni inne przedmioty, które zaczynają się na j,może w lodówce? :)

Jeżeli masz podręcznik, otwórz na stronie 12, pokoloruj lub otocz pętlą obrazki, które zaczynają się na głoskę j, następnie narysuj szlaczek po śladzie, jeżeli nie masz podręcznika - karta pracy. Odwróć stronę, zrób ćwiczenie karta pracy 2, karta dodatkowa  Super, spisałeś się na medal! Pamiętaj, trzymaj poprawnie ołówek i kredkę! jak trzymać poprawnie ołówek.

Od kilku dni rozmawiamy o Polsce, symbolach narodowych i świętach. Polska to piękny kraj, zobacz sam: krajobraz od gór do morza oraz wędrówki z mapą, Może uda Ci się narysować krajobraz? Góry, morze, łaki, pola, lasy? Sam zdecyduj :)   Jeżeli masz podręcznik, naklej karta pracy 13b

Rodziców, którzy nie dołączyli jeszcze do grupowego fb, zachęcam: grupowy fb