Bezpieczeństwo i wygoda

slogan image 4Posiadamy duże, nowoczesne i atrakcyjne sale, urządzone zgodnie z potrzebami dzieci w różnym wieku. Każda z sal posiada własną toaletę, do której dzieci mają nieograniczony dostęp. 

Zdrowie na talerzu

slogan image 5Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są pyszne, domowe posiłki odpowiednio zbilansowane oraz uwzględniające potrzeby dietetyczne dzieci. 

Nauka przez zabawę

slogan image 1Stale rozszerzamy i bogacimy repertuar form i metod pracy z dziećmi dbajac o to aby przede wszystkim ucząc się dobrze się bawiły. 

Jak co roku, w celu zaplanowania i prowadzenia efektywnej terapii logopedycznej, w pierwszych tygodniach roku szkolnego zostaną przeprowadzone badania przesiewowe. Badania te polegają na  indywidualnej ocenie rozumienia i nadawania mowy dziecka oraz sprawności narządów artykulacyjnych. Badanie obejmuje również dzieci, które były objęte terapią w ubiegłym roku i ma na celu zweryfikowanie efektów terapii oraz zaplanowanie dalszej pracy.  

Po przeprowadzeniu badań przesiewowych rodzice dzieci ze wskazaniami do terapii logopedycznej zostaną o tym poinformowani.