Bezpieczeństwo i wygoda

slogan image 4Posiadamy duże, nowoczesne i atrakcyjne sale, urządzone zgodnie z potrzebami dzieci w różnym wieku. Każda z sal posiada własną toaletę, do której dzieci mają nieograniczony dostęp. 

Zdrowie na talerzu

slogan image 5Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są pyszne, domowe posiłki odpowiednio zbilansowane oraz uwzględniające potrzeby dietetyczne dzieci. 

Nauka przez zabawę

slogan image 1Stale rozszerzamy i bogacimy repertuar form i metod pracy z dziećmi dbajac o to aby przede wszystkim ucząc się dobrze się bawiły. 

Zapraszam do wspólnej zabawy! "Każdy z graczy otrzymuje kartę bazową. Do tej karty gracz losuje jedną z 16 ilustracji i umieszcza ją na środku swojej karty bazowej. Rozpoczynamy grę rzucając kostką z kolorowymi polami. Po rzucie odszukujemy taki sam kolor kółka z materiałem wyrazowo-obrazkowym. I w tym momencie gracz musi się zastanowić, czy wybrany obrazek z kółka pasuje do jego ilustracji. Jeżeli dobrze uzasadni swoją odpowiedź, wówczas umieszcza kółko na polu z wylosowanym kolorem. Jeżeli wyrazów jest mało, wówczas możemy się umówić, że wystarczy dopasować trzy lub cztery kółka. Jeżeli graczowi trafi się kolor już wcześniej wybrany lub nie będzie takiego do wylosowania, wówczas traci kolejkę."1

Wszystkie karty pochodzą ze strony: Logopedyczny Świat Zabaw

karta bazowa

ilustracja1

ilustracja 2

ilustracja 3

ilustracja 4

kółka

kółka

Udanej zabawy !

 

1https://www.facebook.com/Logopedyczny-Świat-Zabaw-947560611973120/

Zapraszam do zabawy z logopedą dziecięcym rrr. Następnie wykonajcie kartę pracy.1 Udanej zabawy!

https://www.facebook.com/groups/166881013364853/files/

Zapraszam do wykonania ćwiczenia oddechowego. Następnie przechodzimy do karty pracy, która pomoże w doskonaleniu wymowy głoski r w nagłosie i śródgłosie.1

1https://www.facebook.com/groups/189717264957450/files/

Zapraszam Państwa do zabawy z dziećmi! Wykonajcie proste ćwiczenia buzi i języka. Następnie zachęcam do poszukania rymów i nazwania wszystkich obrazków. Udanej zabawy !

Zapraszam do poćwiczenia buzi i języka a następnie wykonajcie kartę pracy.1 Powodzenia !

1https://www.facebook.com/groups/197220854491529/files/