Bezpieczeństwo i wygoda

slogan image 4Posiadamy duże, nowoczesne i atrakcyjne sale, urządzone zgodnie z potrzebami dzieci w różnym wieku. Każda z sal posiada własną toaletę, do której dzieci mają nieograniczony dostęp. 

Zdrowie na talerzu

slogan image 5Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są pyszne, domowe posiłki odpowiednio zbilansowane oraz uwzględniające potrzeby dietetyczne dzieci. 

Nauka przez zabawę

slogan image 1Stale rozszerzamy i bogacimy repertuar form i metod pracy z dziećmi dbajac o to aby przede wszystkim ucząc się dobrze się bawiły. 

Oj było świętowanie!! Wspólne przygotowania, Dziewczynki zdecydowały jakie upominki szykujemy i zabrały się do pracy. Póżniej było składanie życzeń i obdarowywanie... i pyszne ucztowanie.. :)
Dużo samodzielności i odpowiedzialnego podejścia do wybranych przez siebie zadań... moc uśmiechów i ogromna radość i duma.. 

IMG 20220930 080149 COLLAGE

 

Układanie asfaltu, nanoszenie oznakowania poziomego ;) oraz prawidłowe korzystanie z drogi, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych... to wszystko działo sie u nas w grupie. 

Malowaliśmy, kleiliśmy, planowaliśmy, uczyliśmy się współpracy oraz dzielenia się rzeczami (autka) oraz przestrzenią (gotowa trasa). 

IMG 20220929 090309 COLLAGE

To już tradycja, że w naszym Przedszkolu we wrześniu pojawia się Pan Policjant i wprowadza nas w niezwykle ważne tematy związane z bezpieczeństwem.. 
Tym razem wizyta była jeszcze bardziej interesująca, ponieważ bawiliśmy się w prawdziwych śledczych... 

 

WhatsApp Image 2022 09 27 at 16.59.54 

WhatsApp Image 2022 09 27 at 17.00.03

 

     

A gdyby tak każdy klocek miał swój domek... taki pasujący tylko do niego kształtem i kolorem?? 
Wybieranie klocków i rysowanie ich "domków" a poźniej dopasowaywanie każdego klocka do jego mieszkanka wywołało wiele emocji, ale ostatecznie się udało!! Nazywaliśmy kolory, porównywaliśmy długość i kształt, dopasowywaliśmy, pracowaliśmy w grupie i staraliśmy się szanować potrzeby każdego uczestnika zabawy... 

IMG 20220928 095616 COLLAGE

 

 

Czy jest ktoś, u kogo nie ma składzików połamanych kredek świecowych? My mieliśmy... 

Jeżeli i u Was jest ich sporo i wydają sie już mało atrakcyjne proponujemy dać im nowe życie.. 

IMG 20220921 161405 COLLAGE

Temperatura pieczenia/roztapiania 150 stopni. Topią się tylko zwykłe woskowe kredki (Bambino sie nie topią).