CZESŁAW JANCZARSKI

Piękne są nasze

barwy ojczyste.

Szanowni Rodzice!

Serdecznie witamy po wakacjach i  przerwie spowodowanej pandemią . Zapraszamy do przedszkola dzieci od 1-go września. W tym roku będziemy już gr. IV.

Prosimy, aby pierwszego dnia dzieci przyniosły do przedszkola tylko nowe kapcie i zapasowe ubrania. Zapraszamy dzieci do naszej dawnej sali. Znaczki dzieci do szafek w szatni również pozostają bez zmian. Lista dzieci i wykaz znaczków znajdują się na drzwiach przy wejściu do przedszkola. Pamiętajmy o obowiązujących procedurach bezpieczeństwa i zaleceniach GIS.

Prosimy o wydrukowanie oświadczeń i zgody na odbiór dzieci ze strony ogólnej przedszkola,  ich wypełnienie i dostarczenie do przedszkola pierwszego dnia.

Z uwagi na to, że nasz kontakt będzie nadal utrudniony i nie odbędą się zebrania grupowe, wszelkie informacje będą przekazywane w zakładce naszej grupy,  w formie telefonicznej lub za pośrednictwem informacji pisemnej, przekazywanej za pośrednictwem dzieci. W razie potrzeby możecie Państwo zawsze kontaktować się z nami telefonicznie (numery telefonów podamy Państwu w tym tygodniu) lub przez domofon.