Bezpieczeństwo i wygoda

slogan image 4Posiadamy duże, nowoczesne i atrakcyjne sale, urządzone zgodnie z potrzebami dzieci w różnym wieku. Każda z sal posiada własną toaletę, do której dzieci mają nieograniczony dostęp. 

Zdrowie na talerzu

slogan image 5Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są pyszne, domowe posiłki odpowiednio zbilansowane oraz uwzględniające potrzeby dietetyczne dzieci. 

Nauka przez zabawę

slogan image 1Stale rozszerzamy i bogacimy repertuar form i metod pracy z dziećmi dbajac o to aby przede wszystkim ucząc się dobrze się bawiły. 

Kolorowe, puchate i mięciutkie pluszowe misie opanowały naszą grupę. „Przybyły” do nas ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Tego dnia bardzo wesoło i kolorowo.

9 listopada nasze przedszkolaki brały udział w uroczystej Akademii z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Akademię rozpoczęliśmy Hymnem Narodowym. Dzieci pięknie zaprezentowały różne tańce narodowe, wiersze o tematyce patriotycznej oraz piosenki. Wszystkie występy przedszkolaków zostały nagrodzone ogromnymi brawami.

Wszystkie informacje na temat organizacji pracy w naszej grupie zostaną przekazane podczas zebrania w środę o godzinie 15.30. 

Naszą grupę ostatnio odwiedziła Pani Leśnik Z pobliskiego oddziału Nadleśnictwa Świdnica. Opowiedziała dzieciom o lesie i jego mieszkańcach. Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać zwyczaje wybranych zwierząt, a także w jaki sposób można pomóc zwierzętom przetrwać zimę i dlaczego niektóre zwierzęta gromadzą zapasy , a inne zapadają w sen zimowy. W ramach podziękowania Pani Leśnik za spotkanie dzieci pięknie zatańczyły i zaśpiewały piosenkę o zwierzętach.

 

 

.moje zdjcia 3a22