17.05.2024r w ŚOK odbył się Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych "Skarby św. Jana Pawła II" oraz "Konkurs Piosenki o Janie Pawle II"  Organizatorem przeglądu pt. "SKARBY ŚW. JANA  PAWŁA II" był: Wydział Duszpasterski Kurii Diecezji Świdnickiej oraz Przedszkole Publiczne Zgromadzenia PP Prezentek w Świdnicy. Celem  konkursu było: pogłębianie wiedzy i uczczenie pamieci pontyfikatu papieża Jana Pawła II; budzenie miłości do osoby Jana Pawła II; wzbogacenie przeżyć i wyobraźni; kształtowanie stosunku dziecka do otaczającego świata, do samego siebie; wpajanie dzieciom kultury żywego słowa i rozwijania ich własnej ekspresji. Naszą grupę w piosence pt. "Skarby, Skarby - Jan Paweł II zaprezentowali: Kinga Ch., Marcel F.Nadia M.. Wokaliści nasi po wspaniałym występie na scenie Teatru otrzymali nagrody: książki, pluszaki, bryloczki. Naszym artystom gratulujemy wspaniałego występu.