Fajnie być jest Przedszkolakiem

Takim sobie małym żakiem,

Do przedszkola chętnie chodzić,

Prace z Panią pięknie robić.

Wszyscy świetnie się czujemy,

Wieże z klocków budujemy,

I śpiewamy, i tańczymy,

Zjemy obiad, poleżymy.

Malujemy też farbami,

Wycinamy nożyczkami,

Plasteliną wyklejamy,

Radość wtedy wielką mamy.

Anna Kalita/

Co roku w całej Polsce 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień. Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. 20 września 2024 roku świętowaliśmy i my. Tego dnia "Kangurki" czekało wiele atrakcji. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy, gier sportowych, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

Niech wasze marzenia się spełniają !!!